بلوباکس Bluebox‌ | چیلر بلوباکس Bluebox از سالهای گذشته تاکنون، طرفداران خاص خود را داشته و با گذشت زمان بر اعتبار خود افزوده است. بلوباکس Bluebox ایتالیا یکی از مطرح‌ترین برندهای ‌چیلرساز و تولیدکننده سیستم های تهویه مطبوع در اروپاست که گزینه‌ مورد اطمینان، قدرتمند و بهینه برای بخش تاسیسات و تهویه مطبوع اکثر فضاها و کاربری های مختلفی چون استفاده در اماکن مسکونی، ساختمان‌های تجاری و حتی فضاهای صنعتی محسوب می‌شود.

درباره بلوباکس

کمپانی بلوباکس‌ Bluebox در سال 1986 در منطقه شمال شرق ایتالیا تأسیس شد، منطقه‌ای که بعنوان قلب یک بخش صنعتی بزرگ که به عنوان مرکزی تخصصی برای تولیدکنندگان مشهور ایتالیایی و بازار اصلی سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع را در خود جای داده است. کمپانی بلوباکس با تخصص و دانش بالای خود توانست در مدتی کوتاه، سهم قابل قبولی از بازار اروپا را مال خود کند.

تولیدات کمپانی بلوباکس، با ویژگی‌های منحصربفرد، نوآورانه و پیشرو خود توانسته‌اند به یکی از برترین برندهای چیلر دنیا تبدیل شوند و در بین فعالان و مشتریان نیز به‌عنوان سیستم‌هایی استاندارد و باکیفیت شناخته می‌شوند. برند بلوباکس ایتالیا، در سال 2018 جزو ده شرکت برتر اروپایی فعال در حوزه چیلرهای تجاری/صنعتی و هیت پمپ شناخته شد؛ برندی که به جرأت یکی از بهترین تولیدکنندگان چیلر دنیاست.

کمپانی Swegon AB سوئد، در سال 2008 با خرید کل سهام کمپانی بلوباکس، مالکیت این برند جهانی را بدست گرفت. کارخانه اصلی بلوباکس با وسعت ۲۵ هزار متر مربع و در منطقه Cantarana di Cona شهر ونیز قرار دارد. گفتنی است که کمپانی Swegon سوئد پس از بدست گرفتن مالکیت بلوباکس، تمامی خطوط و بخش‌های مختلف کارخانه را با تکنولوژی های پیشرفته و مدرن مجهز کرد تا با هدف تولید و عرضه چیلرهایی منحصربفرد و با حداکثر کارایی به سطحی جدید از کیفیت برسد. بلوباکس هم اکنون با عرضه چیلرهایی مطابق با بهترین استانداردهای کیفی دنیا به برندی فوق پیشرفته و جهانی تبدیل شده است.

بلوباکس Bluebox

کاتالوگ چیلر بلوباکس Bluebox