وی آر اف VRF چیگو ؛ یکی از برترین برندهای تولیدکننده محصولات تهویه مطبوع در دنیا است که محصولات اورجینال برند چیگو تنها با ضمانت رسمی شرکت رستاک تجارت بین الملل، در بازار ایران عرضه می‌شود. گفتنی است که تمام محصولات این برند دارای ۲۴ ماه گارانتی طلایی شرکت رستاک تجارت بوده و از خدمات پس از فروش رسمی نیز برخوردار هستند.

قیمت وی آر اف VRF چیگو ، با توجه به نرخ ارز بصورت ماهانه آپدیت شده و خریداران سیستم وی ار اف چیگو میتوانند لیست قیمت وی آر اف VRF چیگو را از وبسایت رستاک تجارت دریافت کنند. نسل جدید یا نسل ششم وی آر اف VRF چیگو با نام CHV معرفی و در بازارهای جهانی شناخته میشوند ؛ از نظر مشخصات فنی و طراحی ظاهری بسیار متفاوت تر از نسل قبلی یعنی سری CMV (نسل پنجم وی آر اف چیگو) هستند. به گفته مهندسین این کمپانی، سری ششم وی آر اف چیگو با نام CHV PRO ، با الهام گیری از ویژگی ها و شکل ظاهری ماشین های مسابقه ای فرمول یک طراحی و اجرا شده‌اند که این طراحی ظاهری جدید توانسته است نظر بسیاری از کارشناسان تهویه مطبوع جهان را بخود جلب کند.

گستره وسیع و متنوع تولیدات چیگو از نظر فنی نیز دارای مشخصات متفاوتی هستند که هریک از آنها ویژگی خاصی برخوردار است تا نیاز تمام مشتریان برآورده شود. برای مثال: از سری محصولات VRF چیگو می‌توان به مدل‌های زیر اشاره کرد:

  •  CMV-R: مجهز به فناوری هیت ریکاوری HEAT-RECOVERY
  •  CMV-X: مجهز به کمپرسور فول اینورتر + فناوری EVI
  •  CMV-T: مختص مناطق گرم و حاره‌ای یا T3 (تروپیکال TROPICAL)
  •  CMV-Mini: محصولات مینی وی آر اف چیگو (مینی وی آر اف چیگو ؛ توان برودتی کمتر برای استفاده در اماکن کوچک)

قیمت وی آر اف VRF چیگو ، توسط رستاک تجارت بعنوان - نمایندگی رسمی برند چیگو در ایران - در ادامه قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که قیمت محصولات وی آر اف های چیگو ؛ بدلیل واردات مستقیم ، متأثر از نوسانات نرخ ارز بوده و پیشنهاد میشود تا برای کسب آخرین قیمتها با کارشناسان رستاک تجارت در تماس باشید. همچنین جهت مشاهده و دریافت کاتالوگ وی آر اف VRF چیگو به صفحه دانلود مراجعه فرمایید.

قیمت وی آر اف VRF چیگو

قیمت وی آر اف VRF چیگو

لیست قیمت وی ار اف VRF چیگو