معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا

معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا توسط دفتر اصلی برند ایتالیایی کلیماونتا Climaveneta و با همراهی مدیران ارشد این کمپانی انجام شد. مدیران کلیماونتا ضمن رونمایی از نسل جدید چیلرهای FOCS اعلام کردند که توان، بازدهی و ویژگیهای چیلر جدید را بهبود داده و مدل جدید FOCS در آزمایشات تکنیکال رتبه عالی را کسب کرده است.

به گفته مهندسان کمپانی کلیماونتا، این ارتقا باعث شده تا چیلرهای جدید FOCS، بیشترین بازدهی و بهینه ترین عملکرد را در بین چیلرهای تراکمی کمپرسور اسکرو و موجود در بازار داشته باشد. قیمت چیلرهای FOCS جدید، در مقایسه با نسل قبلی نیز اقتصادی تر شده است که باعث جلب بیشتر مشتریان و متقاضیان بازار خواهد شد.

ویژگی چیلرهای FOCS کلیماونتا

چیلرهای جدید مطابق ویژگیهای محبوب مدلهای اصلی FOCS طراحی و تولید میشوند. چیلرهای نسل جدید، دارای کمپرسورهای اسکرو نیمه بسته (semi-hermetic) هستند که برای فعالیت با مبرد R134a مجهز شده و همچنین دارای ویژگیهای پیشرفته‌ای برای افزایش کارایی و عملکرد هستند.  به گفته کلیماونتا، همه مدلها دارای یک اواپراتور تک مرحله‌ای بهمراه کندانسورهای نسل جدید هستند که با هدف به حداقل رساندن افت فشار جریان مبرد طراحی شده‌اند.

معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا

مدلهای راندمان بالا (High-Efficiency) دارای ظرفیت خنک کنندگی ۹۰ تا ۴۴۰ تن تبرید هستند و رتبه A را از استاندارد یوروونت Eurovent کسب کرده‌اند. همچنین، کارآمدترین مدل کلیماونتا دارای نمره 4.4 در رتبه‌بندی ESEER (نرخ بازدهی انرژی فصلی) است. مدلهای کم‌صدا (Low noise) نیز تا ۱۰ دسیبل صدا را بدن تغییر در عملکرد چیلر کاهش میدهند. ورژن استاندارد چیلرهای جدید FOCS نیز دارای تجهیزاتی همچون، فن سرعت متغیر و شیر انبساط الکترونیکی (EEV) هستند.

دریافت کاتالوگ چیلرهای FOCS کلیماونتا