رستاک تجارت، در سال ۱۳۹۹ با امضای تفاهم نامه همکاری انحصاری با شرکت نیولایت گوانگژو چین، به عنوان نماینده رسمی این برند در ایران انتخاب شد. نیولایت برندی سنگاپوری الاصل است و از بزرگترین تولیدکنندگان چیلر، هیت پمپ و فن کویل در چین محسوب میشود که از سال ۲۰۰۳ شروع بکار کرده است. کمپانی نیولایت، در حال حاضر با در اختیار داشتن سه کارخانه در فضایی به وسعت ۱۵۰هزار متر مربع در سه منطقه مختلف و صنعتی چین، خطوط تولید خود را دایر کرده است.

مینی چیلر نیولایت

۱۰ خط تولید تمام رباتیک، ۱۵۰۰ نیروی متخصص و بهره‌مندی از ۱۰ مرکز آزمایشگاهی با استانداردهای بین‌المللی؛ تنها بخشی از امکانات و قابلیت های کمپانی نیولایت را نشان می‌دهد. نیولایت با تولید بیش از ۱/۵ میلیون دستگاه در سال  (۴۲۰۰دستگاه در روز)، توانسته رتبه اول تولید مینی چیلر دنیا را در اختیار بگیرد.

این کمپانی بین‌المللی با در اختیار داشتن: گواهی استاندارد آمریکا (UL) و استاندارد اروپا (CE, RoHs) و استاندارد TUV و ISO، در لیست برترین صادرکنندگان سیستم های تهویه مطبوع و مینی چیلر به آمریکا و اروپا قرار بگیرد.

••• بیشتر بخوانید: ویژگی‌های برتر مینی چیلر نیولایت

لازم بذکر است که مینی چیلر نیولایت Nulite، تنها با ضمانت طلایی شرکت رستاک تجارت به عنوان نمایندگی رسمی این برند در ایران انجام می‌شود. برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها، اطلاعات فنی و نحوه ثبت سفارش؛ با کارشناسان رستاک تجارت بین الملل در تماس باشید.

کاتالوگ مینی چیلر نیولایت Nulite