مینی چیلر نیولایت ، سالانه بیش از ۷۰ درصد از تولیدات خود را به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی صادر میکند و جزو برترین برندهای صنعت تهویه مطبوع بحساب میاید. ‌از ویژگیهای مینی چیلر نیولایت ، فروش فراوان این برند در بازارهای جهانی بخصوص در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، اتریش و بلغارستان است. اما دلیل محبوبیت این برند آسیایی در کشورهای توسعه یافته جهان چیست؟ چگونه نیولایت توانسته مینی چیلری ارائه دهد که غول‌های مطرح صنعت تهویه مطبوع را شکست دهد؟ برای یافتن پاسخ برای این سوال کافیست این گزارش را تا انتها دنبال کنید و با ویژگی‌های اصلی نیولایت آشنا شوید.

مینی چیلر نیولایت

مینی چیلر نیولایت: کمترین مصرف برق

مینی چیلر نیولایت ، مجهز به تکنولوژی فول DC اینورتر است. این فناوری که بدلیل وجود تجهیزاتی مانند: کمپرسور دوال DC اینورتر، پمپ سیرکولاتور اینورتر، فن آکسیال سرعت متغیر (Variable Frequency) و موتور فن EC براشلس بوجود آمده است. مینی چیلر نیولایت با ترکیب کارایی و تکنولوژی توانسته است میزان مصرف انرژی را کاهش دهد و هزینه مصرفی کاربر را به کمترین حد ممکن برساند. خصیصه اصلی فناوری اینورتر در سیستمهای سرمایشی و تهویه مطبوع، کاهش مصرف انرژی است تا هزینه مصرفی کاربر را کاهش دهد. مینی چیلر نیولایت ؛ با فناوری اینورتر مصرف برق را تا بیش از ۵۰ درصد (در مقایسه با سایر برندهای بازار) کاهش میدهد.

مینی چیلر نیولایت: یکپارچه و کامل 

مینی چیلر نیولایت ؛ ویژگی متمایز کننده دیگری نیز دارد و آن وجود تکنولوژی یکپارچه (All in one) است. این ویژگی در مینی چیلرهای نیولایت بدین معناست که این سیستم توان تأمین سرمایش، گرمایش، آبگرم مصرفی و گرمایش از کف را تنها در یک دستگاه مینی چیلر در خود جای داده است و به کاربر ارائه میدهد. مینی چیلر نیولایت ، سیستم هیدرونیک ماژول (Hydronic module) را درون یونیت بیرونی (outdoor unit) تعبیه کرده است تا ویژگی یکپارچه را به کاربران عرضه کند.

پمپ آب (Waterpump)، منبع انبساط (Expansion Tank)، مخزن واسط (Buffer Tank) و همچنین سیستم فیلتراسیون ورودی آب (Filteration) تجهیزاتی هستند که با طراحی پیشرفته و مهندسی منحصربفرد درون مینی چیلر نیولایت قرار گرفته‌اند.

تمامی ابزار موردنیاز جهت نصب و راه اندازی سیستم بطور یکپارچه یا All in one درون مینی چیلرهای نیولایت قرار داشته تا کاربر نیازی به خرید و نصب ادوات و تجهیزات گران و اضافی نداشته باشد. مهندسی پیشرفته مینی چیلرهای نیولایت، منجر به کاهش فضای نصب دستگاه شده و پروسه نصب و راه‌اندازی را سرعت بخشیده است. مهمترین نکته اما، کاهش چشمگیر هزینه نصب و راه‌اندازی مینی چیلر برای کاربر است.

رستاک تجارت نمایندگی رسمی نیولایت

رستاک تجارت نمایندگی رسمی نیولایت را در ایران برعهده داشته و همچنین شریک تجاری کمپانی نیولایت محسوب میشود. بنابراین، کاربران میتوانند تجربه خریدی جهانی، امن و راحت را داشته باشند. لازم بذکر است که محصولات نیولایت در ایران فقط با گارانتی رسمی شرکت رستاک تجارت عرضه میشوند.

مشتریان گرامی برای ثبت سفارش و خرید مینی چیلرهای نیولایت Nulite میتوانند در بخش تماس با ما اطلاعات تماس با رستاک تجارت را مشاهده نمایند.

مینی چیلر نیولایت

جهت مشاهده "مجوز نمایندگی" رستاک تجارت به وبسایت رسمی شرکت نیولایت nulitegroup.com مراجعه کنید و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاتالوگ مینی چیلر نیولایت