معرفی

کمپانی هایر Haier، در سال ۱۹۸۴ و با نام "یخچال سازی چینگدائو" در چین تأسیس شد. این کارخانه با همکاری برند آلمانی لیبهر Liebherr یخچال‌های خود را با نام چینگدائو-لیبهر عرضه می‌کرد. پس از اتمام همکاری با لیبهر، هایر Haier (برگرفته از سیلاب دوم لیبهر در زبان نوشتاری pinyin) نام جدید این کمپانی انتخاب شد. هایر با شعار "اولویت با ارزش‌های مردمی" توانست در سال ۲۰۱۹ برای دهمین سال متوالی، برترین برند تولیدکننده لوازم خانگی دنیا لقب بگیرد.

هایر در ایران

برند هایر سالها در بازار تهویه مطبوع ایران حضور پررنگی داشت. این برند به لطف تفاهم‌نامه مشترک دولت‌های چین و ایران، خط تولید خود را در ایران راه‌اندازی کرد که نتیجه آن، سهم وسیعی از بازار لوازم خانگی و سیستم های سرمایشی بازار ایران بود.

کمپانی هایر با هدف توسعه و توزیع گسترده محصولاتش در بازارهای آمریکا و اروپا، برندهای مطرحی همچون جنرال الکتریک GE آمریکا، کندی Candy ایتالیا و پایکل فیشر Paykel & Fisher نیوزلند را خریداری کرد و کل سهام این برندها را در اختیار گرفت. هایر در سالهای اخیر نیز، خطوط تولید محصولاتش را در کشورهای هند، پاکستان و ونزوئلا راه اندازی کرده است.

برای خرید وی آر اف هایر Haier، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وی ار اف هایر ؛ میتوانید با رستاک تجارت در تماس باشید.