مینی چیلرهای اینورتر نیولایت جزو معدود مدل‌های وارداتی و موجود در بازار تهویه مطبوع کشور است که بصورت رسمی و انحصاری توسط شرکت رستاک تجارت نمایندگی و عرضه می‌شود. با وجود سطح بالای توقعاتی که از عملکرد مینی چیلرهای نیولایت انتظار می‌رفت؛ تجربه استفاده کاربران از این محصول، کیفیت بی‌نظیر مینی چیلرهای نیولایت را ثابت کرد. وجود مینی چیلرهای نیولایت، در عصر غیبت و فقدان برندهای سرشناس جهانی، غنیمتی است که در کنار کارایی و عملکرد چشمگیرش، و استانداردهای روز جهان را به کاربر عرضه می‌کند. مینی چیلر نیولایت گرچه مدت زمان کوتاهی است که وارد بازار ایران شده اما در همین مدت کم نیز در بین کاربران و متقاضیان، جایگاه مناسبی پیدا کرده است. گرچه سیستم مینی چیلر در سالهای اخیر و در بین عموم رواج یافته است، اما هنوز هم حجم تقاضا برای خرید سیستم مینی چیلر، بسیار کمتر از حجم خرید و تقاضا در مقایسه با دستگاه‌هایی مانند داکت اسپیلت یا کولر گازی است.

یکی از علل تمایل کمتر کاربران برای خرید مینی چیلر؛ ناشی از نبود آشنایی درباره مینی چیلرها و عدم اطلاعات درباره ویژگی و مزیت آنهاست که در صورت آگاهی بیشتر کاربران در خصوص سیستم‌های مینی چیلر، حجم تقاضا برای خرید این دستگاه نیز رشد بیشتری پیدا می‌کرد.

مینی چیلر خانگی نیولایت

گرچه این مقدمه به مذاق بسیاری از فروشندگان سیستم‌های کولر گازی، اسپلیت و داکت اسپلیت در بازار ایران خوش نیاید؛ اما واقعیت اجتناب ناپذیری است که بازار تهویه مطبوع کشور به آن مبتلاست. متأسفانه، اغلب محصولاتی که بنام داکت اسپیلت در بازارهای داخلی به فروش میرسد، چیزی غیر از همان کولرهای گازی (اسپیلت ایر کاندیشن) معمولی نیست. تفاوت فقط در اضافه کردن یک یونیت داخلی (اواپراتور) غیر استاندارد و بی کیفیت است که اغلب در کارگاه‌های اطراف تهران مونتاژ شده است. اتصال یونیت داخلی (اواپراتور) به یونیت بیرونی (کندانسور) باعث شکل گرفتن سیستمی بنام داکت اسپیلت است که بسختی در جایی غیر از ایران یافت شود. با اینحال؛ سیستم داکت اسپیلت به دلایلی نظیر: قیمت ارزان، دسترسی آسان، هزینه نصب پایین و … ؛ گوی سبقت را از سایر سیستم‌های تهویه مطبوع ربوده است و به پرفروش‌ترین دستگاه سرمایشی-گرمایشی در بین اکثر ساختمان سازان وطنی تبدیل شده است.  

این شرایط بازار و صنعت کشور، خود را موظف به آگاهی رسانی بیشتر و‌ عرضه محصولاتی با کیفیت بهتر میدانیم تا به شأن و منزلت مشتریانمان لطمه وارد نکنیم. در این راستا، همواره سعی خواهیم کرد تا خریداران را نسبت به تحولات صنعت تهویه مطبوع HVAC و محصولات جدید برندهای برتر جهانی، مطلع سازیم.

رستاک تجارت، شریک تجاری نیولایت

مینی چیلر نیولایت ، برندی اصالتا سنگاپوری است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد. این مینی چیلرها با قابلیت تأمین سرمایش، گرمایش، آبگرم مصرفی و گرمایش از کف؛ همه نیازهای تاسیساتی یک واحد را در خود جای داده است. کیفیت ساخت و عملکرد خیره کننده مینی چیلر های نیولایت، مهمترین شاخصی است که با مشاهده این محصول، بخوبی به چشم میاید.

رستاک تجارت، نمایندگی رسمی و انحصاری برند نیولایت در ایران را بر عهده دارد و از ابتدای سال ۹۹ نیز با امضای تفاهمنامه ای دوجانبه، شریک تجاری این کمپانی سنگاپوری لقب گرفت. گفتنی است که فروش و گارانتی رسمی تمامی محصولات کمپانی نیولایت در بازار ایران، بطور انحصاری بر عهده شرکت رستاک تجارت بین الملل قرار دارد.

رستاک تجارت شریک تجاری نیولایت

مینی چیلر نیولایت

مینی چیلر نیولایت ؛ ساخته کمپانی نیولایت نیوانرژی Nulite New Energy است که برندی اصالتا سنگاپوری بوده و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چیلر، هیت پمپ و فن کویل در دنیا محسوب میشود. کمپانی نیولایت در سال ۲۰۰۳ تأسیس شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن سه مرکز تولید در فضایی به وسعت ۱۵۰ هزار متر مربع در سه منطقه مختلف چین به فعالیت مشغول است.

کمپانی نیولایت با بهره‌گیری از ۱۰ خط تولید تمام رباتیک، ۱۵۰۰ مهندس و نیروی متخصص و در اختیار داشتن ۱۰ مرکز آزمایشگاهی مدرن، توان تولید سالانه بیش از یک و نیم میلیون دستگاه (معادل چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه طی یک روز) از بزرگترین تولیدکنندگان مینی چیلر اینورتر دنیاست.

مینی چیلر نیولایت

مینی چیلر نیولایت جزو برندهای برتر صنعت تهویه مطبوع دنیا بحساب میاید که استانداردهای روز دنیا، مثل: استاندارد آمریکا (UL) و گواهی کیفیت محصول اروپا (CE, RoHs)، گواهی کیفیت و مدیریت TUV و ISO را در اختیار دارد.

محصولات نیولایت، جزو تولیدات پرطرفدار صنعت تهویه مطبوع شرق آسیاست که به بازارهای اروپا و آمریکا نیز صادر میشود.

جهت دریافت کاتالوگ مینی چیلر، کسب اطلاعات فنی و استعلام قیمت محصولات نیولایت با مشاوران گروه رستاک تجارت بین الملل در تماس باشید.

کاتالوگ مینی چیلر اینورتر نیولایت