درباره ما

رستاک تجارت؛ یکی از معدود شرکت‌های بازرگانی است که بطور تخصصی به تأمین و عرضه سیستم های تهویه مطبوع، از برترین برندهای دنیا میپردازد. تأمین مستقیم برندهای مطرحی؛ همچون: کریر-یورک-ترین-بلوباکس-کلیماونتا-ایرمک-مک کوی، دایکین-نیولایت-فریگو-شلی-پاناسونیک-هیتاچی-کلایوت-میتسوبیشی-هایر-دانهام بوش-ایرول-کلیماک-میدیا-گری-چیگو-تیکا-لنوکس.

رستاک تجارت منحصراً و مستقیم به تأمین سیستم های تهویه مطبوع میپردازد. چیلر جذبی، چیلرهای تراکمی، مینی چیلر، VRF و روفتاپ پکیج توسط گروه بازرگانی رستاک تجارت عرضه می‌شود.

همچنین، تأمین تخصصی دستگاه ها و تجهیزات برودتی ویژه و سفارشی؛ از دیگر فعالیت هایی است که گروه بازرگانی رستاک تجارت در آن تخصص و تبحر دارد و در این بخش نیز آماده است تا با مشتریان و متقاضیان گرامی همکاری داشته باشد.

شعار و سیاست اصلی رستاک تجارت، "ارائه راهکارهایی در سطح جهانی با اصول و قواعدی حرفه‌ای" است.

 در این مسیر هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد و تمامی خدمات و محصولات، با ضمانت رسمی و معتبر، عرضه خواهند شد.

با وجود تحریم‌های اقتصادی و فرسایشی بودن واردات محصولات برودتی و تهویه مطبوع از کشورهای خارجی و نقاط دیگر دنیا؛ همواره تلاش کرده‌ایم تا برترین تولیدات دنیا را پیشکش مشتریان و متقاضیان عزیز کنیم تا رضایت هموطنان عزیزمان را کسب نماییم.

درباره رستاک تجارت

در این راه، با همکاری‌ یاران خود در مناطق خارج از کشور، سعی میکنیم رضایت خاطر همه مشتریانمان را با عرضه محصولات سرمایشی و تهویه مطبوع (HVAC) با کیفیت و ایده آل، جلب نماییم.

امید است که در طی این مسیر، یاوری قابل اتکا و قابل اعتماد باشیم و با کسب رضایت شما عزیزان، در مسیر خدمتگزاری سربلند و سرافراز شویم.