مینی چیلرهای نیولایت Nulite

رستاک تجارت؛ به‌عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری برند نیولایت Nulite سنگاپور در ایران از ماه جولای سال ۲۰۲۰ به عنوان شریک تجاری این کمپانی در بازار ایران معرفی شده است و تمامی محصولات برند نیولایت فقط با ضمانت رستاک سرویس معتبر خواهند بود.

| معرفی

کمپانی نیولایت Nulite توسط یک هلدینگ بازرگانیِ چندملیتی (اصالتاً سنگاپوری) در سال 2003 و با افتتاح دفتر مرکزی خود در شهر گوانگژو چین، شروع بکار کردند. این کمپانی به طور تخصصی به تولید و عرضه سیستم‌های چیلر آبی (چیلر تراکمی)، مینی چیلر و هیت پمپ می پردازد که همواره یکی از پرفروش ترین محصول دنیا در سال های گذشته بوده است که سالانه حدود 75% از فروش را از بازارهای آمریکای شمالی، کانادا، اروپا و همچنین استرالیا کسب می کند. به اعتقاد بسـیاری از کارشناسان، برند نیولایت از محبوب ترین تولیدکنندگان چیلر و هیت پمپ در دنیا محسوب میشود که با در اختیار داشتن سه کارخانه تولیدی عظیم در سه شهر مختلف چین، در فضایی با وسعت 150هزار متر مربع فعالیت می کند.

ویژگی‌ها

بهره گیری از 10 خط تولید تمام اتوماتیک-رباتیک، فعالیت 1500 نیروی انسانی متخصص، در اختیار داشتن 10 آزمایشگاه بین المللیِ مجهز به جدیدترین تکنولوژی های دنیا؛ تنها بخشی از امکانات کمپانی نیولایت است که سالانه در حدود 1/5میلیون دستگاه (روزانه بیش از 4هزار دستگاه) تولید می کند و اکثر این محصولات را به بازارهای خارجی مانند، آمریکا، کانادا و اروپا صادر می کند.

گواهینامه‌ها و استانداردها 

نیولایت در بخش مدیریت کیفیت استانداردهای ISO9001 و ISO14001  را کسب کرده است و همچنین دارای گواهینامه های بین المللی CE ،EMC ،erP ،CB است که حاکی از آن است که محصولاتی در سطحی جهانی و با استانداردهای روز اروپا و آمریکا تولید می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت کاتالوگ محصولات به بخش دانلودها رجوع کنید.