امرسون کوپلند که بزرگترین سازنده کمپرسورهای اسکرال در جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که کمپرسورهای اسکرال نسل جدید مختص به مبرد R32 بوده و مدلهای این سری YP و YPV نام خواهند داشت.

مدیران این برند اعلام کردند که کمپرسورهای سری YP و YPV در ظرفیت های متنوعی عرضه خواهند شد و این کمپرسورها، برای تمام یونیت های سرمایشی و تهویه مطبوع با کاربری خانگی، تجاری و صنعتی که مجهز به مبرد R32 هستند، کاربرد‌ خواهند داشت.

به گفته این شرکت، دامنه کمپرسور جدید به تولید کنندگان کمک می‌کند تا الزامات بخشنامه Ecodesign (مبتنی بر حذف تدریجی گازهای فریون) را سریعتر اجرا کنند.

مدیر بازاریابی امرسون کوپلند درباره محصول جدید این کمپانی افزود: "رعایت الزامات زیست‌محیطی و کاهش شاخص گرمایشی مبردها (GWP) برای کاربران و مشتریانی که همیشه سعی در افزایش سطح کارایی سیستم‌های برودتی دارند، همیشه چالش بوده است."

کمپانی بین المللی امرسون؛ خاطرنشان کرده که هدف کوپلند از تولید این مدل کمپرسور، دستیابی به حداکثر کارآیی در بین سیستم های سرمایشی و دستگاه های برودتی است. همچنین؛ در راستای جلب اطمینان تولیدکنندگان سیستم های برودتی و تهویه مطبوعی که نمی‌خواهند عملکرد و قدرت تولیداتشان را بخاطر استفاده از مبرد R32 فدا کنند. هر چند که ملزم به استفاده از این مبردها بوده و ناچار به رعایت مقررات زیست محیطی هستند.

پیش بینی می‌شود که مبرد R32 به لطف دسترسی گسترده، عملکرد بهینه، قیمت مناسب، شارژ آسان و از همه مهمتر؛ بخاطر تاثیرات کمتری که برای گرمایش کره زمین (GWP) به مبردی کاربردی و فراگیر در بین تمامی صنایع برودتی، سیستم های سرمایش، چیلرها و دیگر یونیت های تهویه مطبوع تبدیل شود. R32 مبردی است که به اعتقاد فعالان محیط زیست؛ بهترین جایگزین برای مبرد R410 خواهد بود.

کمپانی امرسون کوپلند قرار است که خط تولید کمپرسور اسکرال YP مبرد R32 را ابتدا در اروپا راه اندازی کند و سپس به سایر مراکز خود در سراسر جهان اشاعه دهد.