رستاک تجارت بین الملل به عنوان تأمین کننده تخصصی چیلرهای برند و وارداتی؛ بتازگی همکاری جدیدی را با برند اِشلی آلمان Schlee آغاز کرده است. این همکاری انحصاری در قالب فروش و ارائه چیلرهای صنعتی، چیلرهای تراکمی (هوا خنک، آب خنک) و چیلرهای اواپوراتیو Evaporative انجام خواهد گرفت. گفتنی است که چیلرهای اواپوراتیو اشلی تابحال در کشور وجود نداشته و این اولین باری است که این فناوری به ایران وارد خواهد شد.

آشنایی با اِشلی Schlee

کمپانی اشلی Schlee کار خود را از سال ۲۰۰۴ و از کشور آلمان شروع کرد و طی نزدیک به دو دهه فعالیت خود توانست نوآوری‌های فراوانی را در صنعت تهویه مطبوع به معرض بگذاد. اشلی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان چیلرهای صنعتی و تجاری در دنیا است که در صنایع داروسازی و پتروشیمی جهانی کاملاً شناخته شده است. در سال ۲۰۱۰ این برند آلمانی ۵۰ درصد از سهام خود را برای شروع همکاری مشترک با نهاد دولتی صنایع ملی چین (شرکت تعاونی زیرمجموعه دولت چین)، به این سازمان عرضه کرد. با انتقال خطوط تولید کارخانه به چین، فصل جدیدی از تاریخ این کمپانی ورق خورد و از آن زمان تا به حال برند اشلی در چین تولید شده و چیلرهای خود را از شرق آسیا به سراسر دنیا صادر می‌کند.

ویژگی‌های اشلی

کمپانی اشلی یکی از دانش محورترین کارخانجات تولیدکننده چیلرهای تهویه مطبوع است و از زمان فعالیتش تاکنون توانسته قدرت انحصاری بسیاری از محصولات تهویه مطبوع را که توسط برندهای خاصی ایجاد شده بودند را، از بین ببرد. ازین حیث بسیاری از کارشناسان و متخصصان صنایع برودتی این کمپانی را برندی پیشتاز و متخصص تولید چیلرهای خاص می‌دانند. 

کیفیت و تکنولوژی پیشرفته از دیگر کلیدواژه‌های اختصاصی چیلرهای برند اشلی محسوب می‌شود که مشتریان و خریداران بر سر آن توافق دارند و از عواملی است باعث شده تا این برند نارنجی پوش بر سایر رقبا و تولیدکنندگان غلبه کند و به لیست برترین برندهای دنیای تهویه مطبوع در سال 2019 قرار بگیرد.

چیلر اواپوراتیو: کاهش مصرف انرژی

چیلرهای اواپوراتیو

چیلرهای برند اشلی از برترین تولیدکنندگان چیلر صنعتی اواپوراتیو در دنیاست که با ثبت پتنت و نوآوری جدیدی شناخته می‌شود. کمپانی اشلی جزو توسعه دهندگان فناوری پیشرفته و ویژه چیلرهای اواپراتیو Evaporating Chiller است که با تولید جهانی این محصول، نام خود را بر سر زبان ها انداخت. تکنولوژی اواپراتیو این توانایی را دارد که مصرف انرژی را تا بیش از ۵۰ درصد کاهش داده و هزینه‌های مصرفی کاربران را مقرون بصرفه‌تر از قبل کند. این سیستم انقلابی بطور انحصاری توسط مهندسان و متخصصان بخش تحقیق و توسعه (R&D) کمپانی اشلی آلمان اختراع شد و سپس به ثبت رسید. سیکل برودتی سیستم‌های اواپراتیو قادر است تا انرژی آب و برق مصرفی چیلر را بشدت کاهش دهد. در عین حال چیلرهای اواپراتیو قابلیت راندمان و کارآیی بالایی داشته تا جاییکه نرخ راندمان دستگاه (EER) عدد 5.20 را نشان می‌دهد که در صنایع سرمایشی و تهویه مطبوع دنیا (HVAC) نیز ویژه و بینظیر است.

بر اساس گزارش سازمان جهانی AHRI ؛ چیلرهای اواپراتیو میزان استهلاک کمتری در نسبت با سایر سیستم‌های خنک کننده و چیلر تراکمی مانند چیلر هواخنک یا چیلر آب خنک دارند. همچنین کارایی و بهره‌وری چیلرهای اواپراتیو در وضعیت بهتری نسبت به سایر تولیدات دارند که میتواند آینده بازار و صنعت چیلرهای اواپوراتیو را تضمین کرده و این تولیدات را ممتاز ‌کند.

از دیگر ویژگی‌های چیلرهای برند شلی Schlee می‌توان به کیفیت بالای ساخت، طراحی مدرن با سایزهای کاربردی و همچنین استفاده از تجهیزات و قطعاتِ روز دنیا نام برد، عواملی که این برند را در سال ۲۰۱۹ به رتبه سوم برترین سازندگانِ چیلرهای صنعتی (Industrial chillers) رهنمون ساخت و در بازارهای جهانی نیز از جایگاهی ویژه بهره‌مند ساخت.

همکاری رستاک تجارت با برند اشلی

رستاک تجارت‌، به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات برند اشلی Schlee مفتخر است اعلام کند که عرضه رسمی محصولات برند اشلی در ایران آغاز شده و مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش محصولات این برند با کارشناسان رستاک تجارت تماس بگیرند.چیلرهای اواپراتیو