کمپانی دانفوس (Danfoss) نمایشگاه AHR 2019 را بسیار ثمربخش و کاملا رضایت بخش اعلام کرد، چراکه توربوکور ( برتر سالTurbocor) کمپرسور انقلابی دانفوس نه تنها برنده جایزه نوآوری برتر در این نمایشگاه در گروه ساختمان سبز، بلکه توانست همچنین جایزه محصول سال را به خانه ببرد.

جان گالین، مدیرعامل دانفوس آمریكا گفت: "بنیاد ما برنده یك جایزه نوآوری قبلی است." "این یاتاقان مغناطیسی است ، بنابراین یک کمپرسور بدون روغن است. از فناوری گریز از مرکز استفاده می کند ، و تا این مرحله ، در درجه اول مورد هدف قرار دادن چیلرهای با آب قرار می گرفت. ما بسیار افتخار می کنیم برای دانفوس ، نوآوری سنگ بنای مارک ما است. این 28مین باری است که ما در برنامه جوایز به رسمیت شناخته ایم و دومین بار است که ما فقط چهار سال گذشته به محصول سال اعطا می شویم. "

دانفس ضمن اعلام اینکه کمپرسورهای Turbocor برای چیلر با هوا و برنامه های بازیابی گرما بهینه شده اند. آنها از عملکرد بدون تحمل روغن ، سرعت متغیر ، تحمل مغناطیسی برای بهره وری کامل و جزئی از بار ، لرزش و صدا کم ، رد پای کوچک و کاهش نگهداری برخوردار هستند.

در چیلرهای دارای خنک کننده هوا ، این محصول می تواند از عملکرد در دمای بالای محیط با نسبت فشار به اندازه 6.2 پشتیبانی کند. کمپرسورهای بلند بلند در مدل اسمی 325 کیلووات (90 تنی) با استفاده از R-134a یا R-513A (TTH325) و یک مدل اسمی 250 کیلووات (70 تنی) با استفاده از پتانسیل گرمایش جهانی در دسترس است. ) هیدروفلورولفین (HFO) -1234ze (TGH250).

دانفس همچنین محدوده عملیاتی کمپرسورهای سری TT Turbocor TT را برای پشتیبانی از برنامه های کم ارتفاع مانند پمپ های گرمای هوا خنک شده ، تولید کنندگان چیلر را قادر ساخت تا محصولات خود را گسترش دهند تا حتی برنامه های تهویه مطبوع و پردازش حتی بیشتر را نیز تحت پوشش خود قرار دهند. محدوده کاری کم ارتفاع این امکان را به شما می دهد تا چیلرها در دمای کم کندانسور آب که در شرایط دمای محیط متداول است شروع به کار کرده و به کار خود ادامه دهند و به تولید کنندگان این انعطاف پذیری را می دهند تا استفاده از اقتصاددانان گران قیمت را روی چیلرها از بین ببرند.