"ترین" (Trane) برای ششمین سال متوالی به عنوان برترین برند آمریکا شناخته شد. بر اساس جدیدترین رتبه بندی برترین برندهای تهویه (Air conditioner) برند "ترین"  (Trane) به عنوان معتبرترین برند معرفی شد. "ترین" در بین افرادی که اقدام به خرید فعال دستگاه تهویه کردند دارای بیشترین رضایت مندی را کسب کرده است. بهترین برندهای دستگاه تهویه کدامند؟به ترتیب سفارشات معتبر:

Trane, Carrier, Whirlpool, Lennox, Rheem, American Standard, Ruud, York, Bryant, Goodman, Heil, and Amana

رتبه بندی 2020 در ایالات متحده بر اساس 9،6565 عقیده از افراد بین ژانویه و دسامبر بررسی شده است. مارک های موجود در رتبه بندی نهایی توسط افرادی که به طور فعال برای خرید دستگاه تهویه اقدام می کردند ، در سطح ملی مشخص شد.کمپانی ها برای رسیدن به سطح 95 درصدی رضایتمندی مشتریانمورد بررسی قرار گرفتند. اگر یک برند از آگاهی کم برخوردار بود و قضاوت کافی در مورد برند را توسط مشتریان نداشت ، در رده بندی حذف میشد. نمره اعتماد براساس نحوه قضاوت هزاران نفر در مورد شایستگی برندها در مطالعه تدوین می شود.

تحقیقات ما نشان می دهد كه اعتماد نه تنها بر خرید و بیان كلمات تأثیر می گذارد ، بلكه اعتماد به عنوان منبع عمل می كند كه می تواند برداشتهای تجاری از کیفیت و همچنین سایر قضاوتهای مربوط به ویژگی برند را بالا ببرد. در این تحقیق شناخته شده ترین مارک های دستگاه تهویه در بین برندهای معتبر ملی ارزیابی شده است. این رویکرد بینشی در مورد چگونگی دیده شدن مارک ها در دسته کالاهای مارک های دستگاه تهویه که در آن فعالیت می کنند و همچنین مارک های مختلف در صنعت را مورد بررسی قرار می دهد. این مطالعه سؤالاتی را که مردم هنگام خرید سیستم تهویه مطبوع تهویه مطبوع خریداری می کنند ، بررسی می کند. بهترین مارک های دستگاه تهویه کدامند؟ کدام مارک های دستگاه تهویه را افراد توصیه می کنند؟ به کدام مارک اعتماد دارید؟ کیفیت مارک های مختلف چیست؟ این مطالعه همچنین استانداردهای مهم خدمات را که منجر به تجربیات بالاتر مشتری و نتیجه نهایی است ، مشخص می کند.

برای بیش از 100 سال ، "Trane" در صنعت ساخت سیستم های تهویه خانگی و صنعتی فعالیت دارد. تمام محصولات Trane در شدیدترین شرایط محیطی (طبیعی و مصنوعی) مورد آزمایش قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که آنها -همانند شعار این کمپانی- غیر قابل توقف هستند.

«!You can’t stop a TRANE»