چند نکته اصلی وجود دارد که صاحبان خانه هنگام تصمیم گیری برای خرید AC که باید در خانه های خود نصب کنند در نظر باید بگیرند. 

این بستگی به آنچه که بیشتر در سیستم تهویه مطبوع مرکزی با مارک برتر هست، بستگی دارد.

عوامل اصلی بیشتر صاحبان منازل برای خنک کردن کارآمد خانه خود هزینه کل برای نصب بهترین مارک های تهویه مطبوع ، طول عمر واحد AC ، ضمانت نامه های ارائه شده ، راندمان انرژی (رتبه بندی (SEER)نسبت بهره وری انرژی فصلی و اندازه واحد مورد نیاز فیلم مربع منزل شما (TONS) می باشد.

10 برند برتر AC

ما با مقایسه هزینه های یک واحد (راندمان استاندارد) و سپس بحث در مورد برخی از بهترین ویژگی های هر یک از مارک های واحد مرکزی AC بسیار معتبر، هریک از 10 مارک تهویه مطبوع مرکزی را بررسی کردیم.

1. American Standard 

 American Standard یکی از بهترین مارک های تهویه مطبوع مرکزی در این تجارت است. متوسط هزینه برای نصب یک واحد استاندارد  ACنسبت بهره وری انرژی فصلی (SEER)14  حدود 2600 دلار تا 3200 دلار خواهد بود. این شرکت نسبت به بسیاری از واحدهای AC موجود در تجارت ، درخواست های تعمیرات بسیار کمتری را برای سیستم های AC دریافت می کند. می توانید نسبت به پرداخت حق بیمه این واحد AC احساس خوبی داشته باشید ، زیرا با خرید بسیار ارزشمندتر خواهد شد.

2. Carrier

دلیلی وجود دارد که بسیاری از افراد از واحدهای Carrier AC به عنوان برند برتر تهویه مطبوع استفاده می کنند. سیستم های HVAC آنها با رعایت استانداردهای دقیق و با کیفیت ساخته شده است. نصب دستگاه تهویه مطبوع سری 14 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی Carrier Comfort  حدود 4،783 دلار هزینه دارد. از آنجا که این مارک نسبت به بیشتر تولید کنندگان گزینه های بیشتری را ارائه می دهد ، مطمئناً واحد هوایی مرکزی مورد نیاز خود را برای نیازهای گرمایش و سرمایش خانه خود پیدا خواهید کرد. شرکت حامل دارای رتبه 21 SEER نسبت بهره وری انرژی فصلی است که بالاترین قیمت در بازار است. تعمیرات حامل معمولاً در مقایسه با بقیه صنعت HVAC نسبتاً مقرون به صرفه است. شرکت حامل همچنین به دلیل داشتن نصب کننده های بسیار ماهر که به طور خاص در نحوه نصب تهویه مطبوع Carrier آموزش دیده اند ، مشهور است. این شرکت همچنین پمپ های حرارتی ، کوره های گازی و سایر انواع سیستم HVAC را ارائه می دهد.

3. Goodman

تهویه مطبوع گودمن یکی دیگر از مهمترین واحد های هواساز HVAC در این لیست. اگر می خواستید یک واحد گودمن GSX 14 (SEER) AC نسبت بهره وری انرژی فصلی نصب کنید ، باید در کل هزینه نصب حدود 3475 دلار بپردازید. محصولات این شرکت از ساخت و کیفیت کاملی برخوردار است ، به همراه برنامه های گارانتی که می توانید روی آنها حساب کنید. از همه بهتر ، این برند واقعا ارزش این را دارد که در این لیستقرار بگیرد. 

4. Trane 

سیستم های تهویه مطبوع ترین به دلیل داشتن ضمانت نامه های نگهدارنده شناخته شده است و دارای 10 سال ضمانت استاندارد است که هم بخش ها و هم نیروی کار را در بر می گیرد. Trane XR14 که دارای ردیف 14 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی در بهره وری انرژی است ، نصب آن در هر جایی از 4،800 تا 6،800 دلار خواهد بود. محصولات ترین اغلب نسبت به سایر مارک های HVAC گران تر هستند ، اما همانطور که گفته قدیمی می گوید: "آنچه را می پردازید دریافت می کنید." Trane یک برند برتر است که تهویه مطبوع ، پمپ های حرارتی و کوره های گازی را ارائه می دهد.

5. تهویه مطبوع Rheem

واحدهای مرکزی AC Rheem به عنوان یکی از بهترین مارک های HVAC در صنعت شناخته می شوند. این شرکت به دلیل داشتن وسایل جانبی شناخته شده است و تهویه مطبوع بسیار کارآمد و با ضمانت کیفیت تولید می کند. تهویه هوا جایگزین Rheem مانند مدل Rheem Classic RA14 در کل نصب حدود 3450 دلار هزینه دارد. واحدهای Rheem HVAC یکی از برترین برندهایی است که تلاش برای یافتن بهترین تهویه مطبوع مرکزی را در نظر دارد. 

6. Lennox

از بین بهترین مارک های این لیست ، سیستم های تهویه مطبوع لنوکس بیشترین کارآیی را دارند انرژی شناخته شده اند. می توانید مدل هایی با سطح  نسبت بهره وری انرژی فصلی(SEER)  قابل ملاحظه ای بالا مانند 23.5 انتخاب کنید. این شرکت می تواند تجهیزات با سطح کارایی بالاتر از 98٪ را ارائه دهد. تهویه مطبوع لنوکس از مدل های 14 تا 16 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی مانند مدل سری Lennox 14ACX برای تعویض یا نصب در خانه شما حدود 3،200 دلار هزینه دارد.

7. York

سیستم های HVAC یورک یکی از بهترین مارک ها به ویژه به دلیل قیمت گذاری در ارزش خود شناخته شده اند. متوسط هزینه نصب تهویه هوا YORK با رتبه 16 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی برای نصب حدود 3،200 دلار هزینه دارد. مدل های کارآمدتر مانند York YXV که دارای 20 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی است ، قیمت نصب آنها در حدود 4،420 دلار است. واحد های یورو سی یو همچنین به دلیل بی صدا بودن بسیار معروف هستند و وقتی نویز یک نگرانی واقعی است گزینه بسیار خوبی است.

8. Ruud

سیستم های تهویه مطبوع Ruud یک سیستم HVAC مقرون به صرفه است که ترکیب کاملی از محصولات گرمایشی و سرمایشی را ارائه می دهد. Ruud Achiever RA16 که دارای راندمان انرژی 16 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی است برای نصب در هر جایی بین 3500 تا 3695 دلار هزینه دارد. آزمایشات و بررسی های بسیاری در مورد مشتری وجود دارد که اعتبار واحدهای Ruud AC را به ماندگاری بیشتری می بخشد. آنها همچنین قطعات در دسترس در سراسر ایالات متحده دارند بنابراین ضمانت ها و تعویض آنها بسیار با زمان کارآمد است. ضمانت نامه ها همیشه به اندازه برخی از مارک های گران قیمت موجود در لیست جامع نیستند. با این حال در هزینه های نصب اولیه یا قیمت خرید آشکار یک واحد AC جدید با Ruud به مراتب کمتر پرداخت خواهید کرد.

9. Amana

تهویه مطبوع Amana یک واحد متوسط HVAC با دامنه متوسط است که برای صاحبخانه به دنبال محصولاتی در محدوده 13 تا 18 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی است. Amana با ارائه یکی از بهترین ضمانت های HVAC در تجارت شناخته شده است و کمپرسورها دارای ضمانت محدود جایگزینی با طول عمر بالا هستند که برای عمر مفید مورد انتظار واحد AC مناسب است. اگر بخواهید یک سیستم تهویه مطبوع 14 SEER نصب شده توسط آنها مانند مدل Amana ASX14 نصب کنید ، یک واحد AC Amana حدود 4،100 دلار هزینه خواهد داشت. Amana HVAC کوره های جایگزین و پمپ های حرارتی را نیز ارائه می دهد.

10. HEIL

واحد های HEIL یکی دیگر از بهترین مارک های تهویه مطبوع است که به اندازه ارزششان مورد تمجید قرار نگرفته اند. این فناوری مارک AC اجازه می دهد تا اجزای مختلف گرمایشی و خنک کننده را ارسال کنند و همگام سازی عملکرد را انجام دهند و در کل انرژی بیشتری پیدا کنند. تهویه مطبوع HEIL برای مدل 14 (SEER) نسبت بهره وری انرژی فصلی از سری Quiet Comfort حدود 4707 دلار قیمت دارد. محصولات Heil AC می توانند تا حد راندمان 97٪ و رقم SEER 19 را بدست آورند. آنها همچنین دارای ضمانت های جامع 10 ساله هستند.

11. Bryant

نام تجاری تهویه مطبوع برایانت یکی دیگر از مارک های فوق العاده است که هنگام بحث در مورد گزینه های جایگزینی HVAC باید مورد توجه قرار گیرد. برایانت یک نام تجاری مشهور است که واحدهای AC ، پمپ های حرارتی و کوره های گازی را ارائه می دهد. این قیمت مناسب است و یک شرکت برای برخی از مارک های برتر دیگر در لیست ما است. سیستم های تهویه مطبوع برایان اغلب با قطعات با کیفیت مشابه سیستم تجاری HVAC با نام تجاری Carrier ساخته می شوند. اگر می خواهید یک کولر گازی میانی AC را با یک سیستم تهویه مطبوع 14 SEER Bryant Preferred 124ANS نصب کنید ، در هزینه نصب آن حدود 2،624 دلار خواهد بود.


منبع: Modernize