آرام‌تر و خنک‌تر با ویژگی‌ جدیدی کنترل هوشمند؛ کولرگازی میدیا U، به کاربران ویژگی جدیدی ارائه می‌دهد که بتوانند از پنجره استفاده کنند. 

اگرچه استفاده از کولر گازی اینورتر پنجره‌ای گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای است، اما بسیاری از کاربران براین باورند که دردسر این دستگاه‌ها بیشتر از دیگر سیستم‌هاست. طبق تحقیقات گسترده بخش تحقیق-توسعه کمپانی میدیا Midea، اکثر مشتریان بیشترین توجه را به نصب، عملکرد خنک کننده و بهره وری انرژی دارند. Midea همچنین دریافت که بیش از 70 درصد مصرف کنندگان مایلند پنجره ای را که کولر گازی پنجره‌ای نصب شده است باز کنند، چیزی که واحدهای سنتی پنجره نمی توانند در آن جای دهند.

تیم تحقیق و توسعه Midea با توجه به این دیدگاهها، رویکردی نوآورانه اتخاذ کردند و تصمیم گرفتند نه تنها دستگاه تهویه مطبوع پنجره را از نو اختراع کنند، بلکه یک راه حل ساده و هوشمند برای بهتر تجربه کلی کاربر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. 

Midea U - اولین کولر گازی اینورتر U شکل در جهان

طراحی نوآورانه Midea U کاربران را قادر می سازد تا دستگاه را به راحتی نصب کنند و همچنین در هنگام نصب پنجره آن را آزادانه باز و بسته کنند. همچنین مزایای مختلفی از جمله عملکرد بی صدا، بالاترین بازده در AC در این رده، خنک کننده سریع و قدرتمند و کنترل های هوشمند را ارائه می دهد.

Kurt Jovais، رئیس شرکت Midea America Corp گفت: "تمرکز اصلی ما در Midea این است که زندگی روزمره مصرف کنندگان خود را از طریق فن آوری متفکرانه و ابتکاری بهبود ببخشیم. ما مخصوصاً به طراحی منحصر به فرد آن که شبیه هیچ چیزی در بازار نیست افتخار می کنیم. به خصوص توانایی آن در اجازه دادن به مشتریان برای استفاده از پنجره های خود که چیزی که واحدهای AC سنتی پنجره توانایی آن را ندارند. "

طراحی منحصر به فرد U-Shaped

برخلاف سایر واحدهای AC پنجره ای، طراحی انحصاری Midea Uامکان انعطاف پذیری بی نظیر را فراهم می کند. دیگر زمان نصب واحد پنجره و عدم امکان باز کردن پنجره در هنگام استفاده از زمان گذشته است. طراحی جمع و جور U شکل Midea U باعث می شود پنجره به طور معمول باز و بسته شود تا کاربران بتوانند هر زمان که بخواهند هوای تازه بگیرند.

طراحی انحصاری Midea U همچنین نویز عامل خارج و همچنین اصوات کمپرسور را مسدود می کند. این امکان را برای عملکرد فوق العاده آرام تا 42dBA فراهم می کند که تقریباً به همان اندازه کتابخانه ساکت است و تا 9 برابر ساکت تر از واحدهای AC متناوب پنجره است.

نصب تنها با سه مرحله سریع و آسان است. ابتدا کاربران براکت سریع ضربه محکم و ناگهانی را نصب کنید. سپس، آنها واحد را روی براکت قرار دهید. در آخر، بازوهای قابل تنظیم را محکم کرده و پنجره را ببندید. و نگران امنیت نباشید - پنجره در حالی که بسته است نیز توسط مکانیسم ضد سرقت ایمن می شود. این ویژگی Midea U را به قاب پنجره و قفل دیگری قفل می کند که از بلند شدن آن جلوگیری می کند. Midea U همچنین دارای یک قفل ارسی پنجره اضافی است که می تواند برای امنیت بیشتر نصب شود.

خنک کننده قدرتمند

با توجه به طراحی U شکل ، جریان هوا Midea U نسبت به واحدهای سنتی بیشتر است. کاربران می توانند هوای سرد را تا فاصله 20 فوت از بدن خود احساس کنند و با فناوری کامل اینورتر DC خود، Midea U می تواند در عرض چند ثانیه از روشن شدن، فضاها را خنک کند. این دستگاه در سه ظرفیت خنک کننده از 8000 تا 12000 BTU در ساعت موجود است که برای خنک سازی اتاق های تا 550 فوت مربع مناسب است.

تأیید اعتبار ENERGY STAR

Midea U اولین پنجره AC برای دریافت گواهینامه ENERGY STAR کارآمدترین 2020 است. سرما را تا 12000 BTU در ساعت با کمترین هزینه تخمین زده شده انرژی سالانه تا 58 دلار خنک می کند، که بیش از 35 درصد کمتر از مدل های مشابه موجود در بازار است. این امر به دلیل تکنولوژی اینورتر انحصاری آن امکان پذیر است، که این امکان را برای شما فراهم می کند تا نسبت به واحدهای متناوب سنتی پنجره با برق کمتری کار کند.

کنترل هوشمند

با Wi-Fi، کاربران می توانند Midea U را به راحتی از طریق برنامه تلفن هوشمند MideaAir که برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است کنترل کنند. برنامه MideaAir کنترل را برای هر تلفن هوشمند یا رایانه لوحی داخل و خارج از خانه یا محل کار به ارمغان می آورد. کاربران می توانند از راه دور دما را بررسی و تغییر دهند، حالت ها و سرعت فن را انتخاب کرده و حتی یک برنامه خنک کننده را نیز برنامه ریزی کنند. همچنین به دستورات صوتی از طریق دستگاه های فعال Google و Alexa پاسخ می دهد.


منبع:prnewswire