متخصص مستقل برودتی و تهویه مطبوع BITZER مجموعه واحدهای چگالشی خود را گسترش داده و سری جدیدی را شامل می شود. هفت مدل ECOLITE با خنک کننده هوا برای کاربردهای دمای پایین و متوسط طراحی شده اند و در یک محفظه جذاب موجود هستند.

سه واحد کندانسور ECOLITE LHL3E با یک فن و چهار مدل LHL5E با دو فن طیف گسترده ای از کاربردها را از 1.5 کیلووات تا 5 کیلووات در دامنه تبرید در دمای پایین و از 3.5 کیلو وات تا 16 کیلو وات در محدوده دمای متوسط باز می کنند. هر هفت مدل سری جدید بصورت استاندارد برای طیف وسیعی از کاربردهای به عنوان مثال، در سردخانه ها، پیشخوان های نمایشگر و مغازه های کوچک برای دمای پایین و متوسط طراحی شده اند -. طراحی کم صدا و استفاده از اجزای کارآمد در ترکیب با کنترل ظرفیت کمپرسورهای نیمه هرماتیک، آنها را به طور فوق العاده ای سازگار می کند.


انعطاف پذیر و جمع و جور

به لطف کنترل ظرفیت مکانیکی VARISTEP، تمام واحدهای چگالشی ECOLITE تنظیم ظرفیت مرحله ای را در محدوده 50 تا 100 درصد ارائه می دهند. مدل های LHL5E کنترل ظرفیت انعطاف پذیر را بین 10 تا 100 درصد به عنوان یک ویژگی اختیاری امکان پذیر می کنند. ECOLITE همچنین به ویژه برای عملکرد کم صدا ساخته شده است و دارای یک محفظه مقاوم در برابر خوردگی برای استفاده در فضای باز است. به لطف شکل جمع و جور، واحدهای متراکم می توانند حتی در صورت محدود بودن فضا نیز به راحتی از این مدل استفاده کنند. یکی دیگر از مزایای این سری شارژ کم مبرد است که به لطف کندانسورهای مینی کانال کارآمد با سرعت انتقال حرارت بالا مورد نیاز است. BITZER همچنین اجزای اختصاصی بهینه شده برای سیستم و همچنین کمپرسورهای رفت و برگشتی ECOLINE خود را در سری ECOLITE ادغام کرده است.


پایدار و ماندگار

واحدهای چگالشی BITZER ECOLITE به راحتی قابل استفاده هستند، دارای نرم افزار کنترلی هستند که توسط BITZER ساخته شده اند و به لطف کار توسعه و تولید شناخته شده در BITZER بسیار قابل اعتماد کار می کنند. کاربران از این واقعیت بهره مند می شوند که تمام اجزا دقیقاً با یکدیگر مطابقت دارند. کل سری سازگار با Ecodesign است و برای استفاده در مبردهای معمولی، از جمله مواردی که پتانسیل گرمایش جهانی مانند مخلوط HFO دارند، طراحی شده است. تجهیزات گسترده و مفهوم پلاگین و نصب و راه اندازی واحدهای چگالشی را بسیار سریع و آسان می کند.


عینی و راحت

تمام اجزای واحدهای چگالشی ECOLITE به راحتی قابل دسترسی هستند، در حالی که کنترل کننده آن عملکرد بصری را ارائه می دهد و استفاده از ابزار خدمات الکترونیکی BITZER (BEST) را امکان پذیر می کند. BEST از یک مرور کلی کاربر پسند از پارامترها و وضعیت عملکرد اطمینان بخش و همچنین از طریق عملکرد ثبت اطلاعات و تنظیم مناسب پارامترها پشتیبانی میکند. با لوازم جانبی اختیاری، واحدهای چگالشی ECOLITE جنبه عملی خود را نیز نشان می دهند: به عنوان مثال، یک کنترل ظرفیت دوم برای مدل های LHL5E، یک جدا کننده روغن با شیر چک و یک سنسور دما برای کار بر اساس دمای اتاق موجود است.


منبع: refrigerationworldnews