مینی چیلر اینورتر یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت تهویه مطبوع دنیاست که اخیرا در ایران نیز متقاضیان زیادی پیدا کرده است. ولی هنوز هم حجم تقاضا برای خرید مینی چیلر توسط کاربران، بسیار کمتر از حجم خرید و تقاضا برای دستگاه‌هایی همچون داکت اسپیلت است. یکی از دلایل تمایل کمتر کاربران جهت خرید مینی چیلر؛ کمبود آگاهی و اطلاعات مشتریان با مینی چیلرها و عملکرد فنی آنهاست. چه بسا که آشنایی خریداران با سیستم مینی چیلر، حجم تقاضا بسرعت افزایش پیدا می‌کرد. این مقدمه گرچه شاید به مذاق فروشندگان دستگاههای اسپیلت و داکت اسپیلت، خوش نیاید ولی واقعیت انکار ناپذیری است. متأسفانه، اغلب محصولاتی که بنام داکت اسپیلت در بازارهای داخلی فروش می‌رود، چیزی غیر از همان کولرهای گازی اسپیلت معمولی نیست. تفاوت فقط در اضافه کردن یک یونیت داخلی بی کیفیت (تولیدات کارگاه‌های مجاز و غیرمجاز زیرپله‌ای!)، به یونیت بیرونی (کندانسور) اسپیلت است که نتیجه، داکت اسپیلت نام می‌گیرد.

در این شرایط بازار و صنعت کشور، خود را موظف به آگاهی رسانی بیشتر و‌ عرضه محصولاتی با کیفیت بهتر میدانیم تا به شأن و منزلت مشتریانمان لطمه وارد نکنیم. در این راستا، همواره سعی خواهیم کرد تا خریداران را نسبت به تحولات صنعت تهویه مطبوع HVAC و محصولات جدید برندهای برتر جهانی، مطلع سازیم.

رستاک تجارت، شریک تجاری کمپانی نیولایت

مینی چیلرهای برند نیولایت Nulite، با قابلیت تأمین سرمایش، گرمایش، آبگرم مصرفی و گرمایش از کف؛ همه نیازهای تاسیساتی یک واحد را در خود جای داده است. کیفیت ساخت و عملکرد خیره کننده مینی چیلر های نیولایت، مهمترین شاخصی است که با مشاهده این محصول، بخوبی به چشم میاید.

رستاک تجارت، نمایندگی رسمی و انحصاری برند نیولایت در ایران را بر عهده دارد و از ابتدای سال ۹۹ نیز با امضای تفاهمنامه ای دوجانبه، شریک تجاری این کمپانی سنگاپوری لقب گرفت. گفتنی است که فروش و گارانتی رسمی تمامی محصولات کمپانی نیولایت در بازار ایران، بطور انحصاری بر عهده شرکت رستاک تجارت بین الملل قرار دارد.

نماینده رسمی مینی چیلر اینورتر نیولایت

معرفی برند نیولایت

این برند اصالتا سنگاپوری-چینی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چیلر، هیت پمپ و فن کویل دنیاست که در سال ۲۰۰۳ تأسیس شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن سه کارخانه تولیدی در زمینی به مساحت ۱۵۰هزار متر مربع در سه منطقه مختلف چین به فعالیت مشغول است.

 ۱۰ خط تولید مدرن و تمام رباتیک، ۱۵۰۰ نیروی متخصص و بهره مندی از ۱۰ مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی بین‌المللی؛ تنها بخشی از امکانات و قابلیت های کمپانی نیولایت را نشان می‌دهد که با تولید سالانه بیش از ۱/۵ میلیون دستگاه  (معادل ۴۲۰۰ دستگاه در روز)؛ رتبه اول تولید مینی چیلر اینورتر دنیا را در اختیار دارد.

Nulite-Dc-Inverter-Monoblock

نیولایت یکی از برندهای برتر دنیای تهویه مطبوع بحساب میاید که برترین استانداردهای روز دنیا، مثل: گواهی‌های استاندارد آمریکا (UL) و اروپا (CE, RoHs)، گواهی کیفیت محصولات TUV و ISO اروپا را در اختیار دارد.

محصولات نیولایت، جزو مهم‌ترین تولیدات تهویه مطبوع در شرق آسیاست که به بازارهای اروپا و آمریکا صادر می‌شود.

جهت کسب مشخصات فنی و اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان فروش شرکت رستاک تجارت در تماس باشید.

دانلود کاتالوگ مینی چیلر اینورتر نیولایت