رستاک تجارت بین الملل بعنوان نماینده رسمی و انحصاری برند شلی آلمان (Schlee) در ایران، به زودی توزیع و عرضه محصولات این برند معتبر را در شهر تهران آغاز خواهد کرد.

معرفی برند شلی Schlee

شلی Schlee در سال ۲۰۰۴ در آلمان شروع بکار کرد و هم‌اکنون از برترین تولیدکننده‌های چیلر صنعتی و تجاری در دنیا محسوب می‌شود. در سال ۲۰۱۰؛ این برند آلمانی‌الاصل همکاری مشترک خود را با نهاد دولتی (تعاونی) صنایع چین آغاز کرد و از آن زمان تا به الان تمامی محصولات خود را در کارخانه چین تولید می‌کند و به سراسر دنیا صادر می‌کند.

کیفیت و تکنولوژی مهم ترین کلیدواژه های چیلرهای تولیدی شلی محسوب می شود که مشتریان و خریداران مشترکاً بر سر آن توافق دارند و همین عاملی بوده که توانسته سایر رقبا و تولیدکنندگان را کنار زده و جزو برترین برندهای اروپا و آسیا در سال 2019 لقب بگیرد.

تکنولوژی اواپوراتیو؛ تا ۵۰٪ کاهش مصرف انرژی

چیلرهای برند شلی، یکی از اولین تولیدکنندگان چیلر صنعتی و خانگی در دنیا محسوب می شود که با ثبت پتنت جدید و انحصاری خود، نام تکنولوژی پیشرفته و منحصربفرد اواپراتیو Evaporating را بر سر زبان ها انداخت؛ تکنولوژی جدیدی که این توانایی را دارد که مصرف انرژی را تا ۷۰٪ کاهش دهد. این سیستم انقلابی منحصراً توسط مهندسان و متخصصان بخشِ تحقیق‌و‌توسعه (R&D) کمپانی شلی ابداع و به ثبت رسید و نه تنها مصرف چیلر را بهینه می کند بلکه باعث می‌شود تا نرخ راندمان دستگاه (EER) دستگاه به رقم بی‌نظیر 5,20 برسد که در صنعت سرمایش و تهویه دنیا (HVAC) منحصربفرد و بی‌نظیر است.

بر طبق گزارش سیستم بررسی کیفیت AHRI؛ در چیلرهای اواپراتیو میزان استهلاک چیلر در نسبت با سایر سیستمهای چیلری (چیلر هوا خنک و آب خنک) تولید شده در دنیا نیز شرایط بهتری خواهند داشت؛ مواردی که میتواند آینده خوبی را برای چیلر اواپوراتیو تضمین و آن را نسبت به سایزین ممتاز ‌کند.

از دیگر ویژگی‌های چیلرهای برند شلی Schlee می‌توان به کیفیت بالای ساخت، طراحی مدرن با سایزهای کاربردی و همچنین استفاده از تجهیزات و قطعاتِ روز دنیا نام برد، عواملی که این برند را در سال ۲۰۱۹ به رتبه سوم برترین سازندگانِ چیلرهای صنعتی (Industrial chillers) رهنمون ساخت و در بازارهای جهانی نیز از جایگاهی ویژه بهره‌مند ساخت.

همکاری رستاک تجارت و شلی

رستاک‌تجارت‌، به‌عنوان نماینده انحصاری محصولات برند شِلی Schlee مفتخر است که اعلام کند، درصدد است تا در آینده‌ای نزدیک و با حضور تمامی بزرگان، علاقمندان و پیشکسوتان صنعت کشور، همکاری رسمی خود را اعلام و عرضه محصولات این برند مطرح جهانی را آغاز کند.