درباره ما

رستاک تجارت بین الملل در سال ۲۰۱۷ در شهر تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. گروه بازرگانی رستاک تجارت یکی از معدود شرکت‌های بازرگانی است که بطور تخصصی به واردات، تأمین و عرضه سیستم‌های تهویه مطبوع (HVAC) و تجهیزات برودتی می‌پردازد. ارتباط و تعامل با مطرح‌ترین برندهای اروپایی و تولیدکنندگان برتر دنیا از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که رستاک تجارت را متمایز ساخته است.

فعالیت رستاک تجارت

رستاک تجارت بطور تخصصی در حوزه مشاوره، طراحی، تأمین و نصب چیلر جذبی (ابزوربشن) ، چیلر تراکمی (چیلر هواخنک) ، وی آر اف VRF ، روفتاپ پکیج ، مینی چیلر ، فن کویل از فعالیت‌های اصلی گروه بازرگانی رستاک تجارت بشمار میرود. تأمین و عرضه مستقیم کمپرسور اسکرال (Hermetic Scroll) ، کمپرسور اسکرو (Semi-hermetic Screw) ، کمپرسور پیستونی (Piston type) ، کمپرسور توربوکر (Turbocor) دیگر فعالیت‌های گروه بازرگانی رستاک تجارت را تشکیل میدهد.

تأمین و عرضه چیلرهای صنعتی ، ماشین آلات سرمایشی ، تجهیزات برودتی و سفارشی؛ از دیگر حوزه‌هایی است که گروه بازرگانی رستاک تجارت بین‌الملل در آنها فعال است و آماده همکاری با مشتریان و متقاضیان را داراست.

شعار و سیاست اصلی رستاک تجارت بین‌الملل «ارائه راهکارهایی در سطح جهانی با استفاده از اصول و قواعد حرفه‌ای» است.

رستاک تجارت بعنوان یکی از متخصصین حوزه تهویه مطبوع و تجهیزات برودتی ، همیشه نمادی ایده‌آل گرایی قلمداد می‌شود ؛ چرا که عمده تلاش این شرکت در جهت بهبود و توسعه سطح کیفیت زندگی جامعه بنا شده و ماموریت خود را در ارائه برترین محصولات صنایع تهویه مطبوع از سراسر دنیا دیده است. کیفیت خدمات عرضه شده توسط رستاک تجارت ، گواهی است بر جایگاه و اعتبار این شرکت چرا که کیفیت مهم‌ترین معیاری است که می‌تواند محصولات و خدمات را ارزشگذاری کند.

شرکای تجـاری

با وجود تحریم‌های اقتصادی و فرسایشی بودن واردات محصولات برودتی و تهویه مطبوع از کشورهای خارجی و نقاط دیگر دنیا؛ رستاک تجارت بین‌الملل؛ همواره تلاش کرده تا برترین برندها و تولیدات دنیا را پیشکش مشتریان و متقاضیان عزیز نماید تا حداکثر میزان رضایت آنها را کسب کند.

درباره ما

برخی از مهمترین تأمین کنندگان و شرکای تجاری شرکت رستاک تجارت بین الملل را در زیر میبینید: 

  • کمپانی نیولایت (سنگاپور/چین)
  • کمپانی پاناسونیک (ژاپن/چین)
  • کمپانی فریگو (ایتالیا)
  • کمپانی چیگو (چین)
  • کمپانی هیتم (چین)
  • کمپانی اِشلی (آلمان/چین)
  • کمپانی هایسنس (چین)

توانایی، کیفیت و اعتبار از اساسی‌ترین ویژگی‌های شرکت رستاک تجارت بحساب میاید که همگی ماحصل تجاربی است که طی این سال‌ها با استفاده از تعامل و حرفه‌ای گری کسب شده است تا این گروه بازرگانی در بین بزرگان جهان شناخته می‌شود.