مینی چیلر


مینی چیلر یکی از جدیدترین سیستم‌های تهویه مطبوع است که ویژگی‌های منحصربفردی را به کاربر ارائه میدهد. رستاک تجارت بعنوان واردکننده مینی چیلرهای خانگی و مینی چیلرهای صنعتی، ارائه دهنده برترین برندهای مینی چیلر دنیا در ایران می‌باشد. برای خرید مینی چیلرهای وارداتی ‌با ما در تماس باشید.


مینی چیلر چیگو

مینی چیلر چیگو، یکی از بهترین تولیدات کمپانی چیگو چین بحساب میاید. مینی چیلر اینورتر و مینی چیلر یکپارچه، از پرفروشترین محصولات چیگو چین هستند. جهت خرید مینی چیلر چیگو با شرکت رستاک تجارت در تماس باشید.

هایسنس Hisense

هایسنس Hisense

​کمپانی هایسنس Hisense یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های تهویه مطبوع در سالیان اخیر بوده و مینی چیلرهای هایسنس نیز همیشه در زمره برترین محصولات این برند با سابقه شناخته می‌شده است.​

میتسوبیشی Mitsubishi

میتسوبیشی Mitsubishi

مینی‌چیلر میتسوبیشی Mitsubishi سری اینورتر Ecodan در سال‌های اخیر توانسته نظرات مثبت زیادی را از سوی مشتریان و کارشناسان دریافت کند. دلیل جذابیت مینی‌چیلرهای میتسوبیشی، کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب آنهاست که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند.

مینی چیلر نیولایت Nulite

مینی چیلر نیولایت Nulite

نیولایت Nulite برندی سنگاپوری است که با سه کارخانه عظیم در چین، سالانه ۱٫۵ میلیون چیلر و فن کویل تولید می‌کند و حدود ۹۵٪ تولیدات آن، به اروپا و آمریکا صادر می‌شود. نیولایت اولین برند تولیدکننده مونوبلاک در جهان است و رستاک تجارت نمایندگی رسمی این کمپانی را در ایران برعهده دارد.

​​​​​​واردات، تأمین و فروش چیلرهای اروپایی​​​​​​
درباره ما