رستاک‌تجارت با امضای تفاهم‌نامه‌‌ای رسمی با کمپانی معتبر پاناسونیک Panasonic، به‌عنوان نماینده انحصاری و شریک تجاری این برند ژاپنی در بازار ایران انتخاب و معرفی شد.

بدین‌ترتیب؛ رستاک‌تجارت به‌عنوان اولین و تنها نماینده رسمی و انحصاری پاناسونیک در ایران شناخته می‌شود که در جهت فروش، عرضه و ارائه خدمات پس از فروشِ چیلرهای‌ جذبی پاناسونیک در بازار ایران فعالیت می‌کند.

گفتنی است که ‌این تفاهم‌نامه در قالب همکاری و با هدف عرضه رسمی چیلرهای جذبی (Absorption) پاناسونیک (سانیو قدیم) خواهد بود. بدین منظور، علاقمندان و مشتریانی که خواستار دریافت اطلاعات رسمی و معتبر، از سری چیلرهای جذبی (Absorption chillers) کمپانی پاناسونیک هستند؛ می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره تخصصی و همچنین جهت ثبت سفارش خود؛ با دفتر مرکزی رستاک تجارت تماس حاصل کنند.

❖ نظر به اطلاعیه اخیر دفتر مرکزی کمپانی؛ متقاضیان برای دریافت اطلاعات فنی و قیمتی راجع به چیلرهای جذبی پاناسونیک؛ باید درخواست رسمی خود را در قالب LOI ارائه نمایند.

درباره چیلرهای جذبی ‌پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک ژاپن، در سال 2014 با خرید کل سهام برند سانیو Sanyo توانست بار دیگر خود را در بازارهای جهانی مطرح کند. چراکه سانیو در سال‌های فعالیتش توانسته بود به یکی از نام‌های برتر و معتبر صنعت چیلرهای جذبی (ابزوربشن) تبدیل شود. 

چیلر جذبی شعله مستقیم تک اثره و دواثره (Direct-fired)، چیلر جذبی بخار (Steam-fired)، چیلر جذبی آبگرم (Hot-water) از شاخصترین مدلهایی بودند که سانیو در تولید آنها سرآمد بود و در بازارهای بین‌المللی نیز تقاضای بیشماری برای آنها وجود داشت.

چیلر جذبی پاناسونیک

همکاری با برند کریر آمریکا (Carrier) در تولید مشترک چیلرهای جذبی با نام "سانیو-کریر" نشانگر اهمیت و عظمت تولیدات کمپانی سانیو است که توانست غول صنعت تهویه مطبوع دنیا را به همکاری با خود ترغیب سازد.