معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا

معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا Climaveneta توسط دفتر مرکزی این برند ایتالیایی و با همراهی مدیران ارشد این شرکت انجام شد. کمپانی کلیماونتا ضمن رونمایی از نسل جدید چیلرهای تراکمی سری FOCS اعلام کردند که توان، بازدهی و ویژگی‌های نسل جدید این چیلر را بهبود داده و تولیدات جدید مدل FOCS رتبه بسیار مطلوبی را از آزمایش‌های فنی و تست‌های استاندارد Ashrae کسب کرده است.

به گفته مهندسان طراح شرکت کلیماونتا، ارتقای این مدل باعث شده تا چیلرهای جدید FOCS بیشترین بازدهی و بهینه ترین عملکرد را در بین چیلرهای تراکمی کمپرسور اسکرو بازار داشته باشد.

نکته دیگر اینکه؛ کلیماونتا در اقدامی بی سابقه قیمت جهانی چیلرهای جدید FOCS را کاهش داد تا مدل جدید را در بازارهای جهانی، رقابتی تر و جذاب تر از قبل کند. چیلر جدید FOCS در مقایسه با نسل قبلی، نزدیک به ۱۵درصد کاهش قیمت خواهد داشت و اقتصادی تر از محصولات قبلی کلیماونتا عرضه خواهد شد. باید دید که محصول جدید با قیمت اقتصادی خود خواهد توانست که بازارهای تهویه مطبوع را در دوران پسا کرونا، متحول کند یا خیر.

ویژگی های چیلر جدید کلیماونتا

به گفته کارشناسان تهویه مطبوع؛ چیلرهای جدید از نظر ظاهر و ابعاد مطابق با پلتفرم مدل پیشین FOCS طراحی و تولید خواهند شد. همچنین گفته می‌شود که چیلرهای جدید FOCS، دارای کمپرسورهای اسکرو نیمه بسته (semi-hermetic) بیتزر Bitzer هستند که برای کارکرد با مبرد R134a طراحی و تجهیز شده‌اند. مهندسان کلیماونتا مدعی شده‌اند که کمپرسورهای جدید با پلاگین‌های انحصاری پیشرفته سفارشی سازی شده‌اند تا عملکرد سیستم و کارایی سیستم را افزایش دهند. کلیماونتا از تکنولوژی پیشرفته‌ای برای تنظیم فشار مبرد و تعدیل توان خروجی کمپرسورها استفاده کرده است تا نسبت مصرف انرژی به بهره‌وری چیلر را بهبود بخشد.

این کمپانی با سابقه ایتالیایی در ادامه اعلام کرده است که تمامی مدل‌های جدید FOCS از اواپراتور تک مرحله‌ای در کنار کندانسورهای جدید بهره خواهند برد که با هدف به حداقل رساندن افت فشار جریان مبرد طراحی شده‌اند.

معرفی چیلرهای FOCS کلیماونتا

مدلهای راندمان بالا (High-Efficiency) دارای ظرفیت خنک کنندگی ۹۰ تا ۴۴۰ تن تبرید هستند و رتبه A را از استاندارد یوروونت Eurovent کسب کرده‌اند. همچنین، کارآمدترین مدل کلیماونتا دارای نمره 4.4 در رتبه‌بندی ESEER (نرخ بازدهی انرژی فصلی) است. مدل‌های کم‌صدا (Low noise) نیز تا ۱۰ دسیبل صدا را بدون هرگونه افت یا تغییر در عملکرد چیلر کاهش خواهند داد.

ضمن اینکه، چیلرهای ورژن استاندارد FOCS کلیماونتا نیز از تجهیزاتی مانند: فن های سرعت متغیر Variable Speed Fan و شیر انبساط الکترونیکی (Electric Expansion Valve) بهره خواهند برد.

دریافت کاتالوگ چیلرهای FOCS کلیماونتا