مینی چیلر نیولایت ، سالانه بیش از ۷۰ درصد از تولیدات خود را به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی صادر میکند و جزو برترین برندهای صنعت تهویه مطبوع بحساب میاید. ‌از ویژگیهای مینی چیلر نیولایت ، فروش فراوان این برند در بازارهای جهانی بخصوص در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، اتریش و بلغارستان است. اما دلیل محبوبیت این برند آسیایی در کشورهای توسعه یافته جهان چیست؟ چگونه نیولایت توانسته مینی چیلری ارائه دهد که غول‌های مطرح صنعت تهویه مطبوع را شکست دهد؟ برای یافتن پاسخ برای این سوال کافیست این گزارش را تا انتها دنبال کنید و با ویژگی‌های اصلی نیولایت آشنا شوید.

مینی چیلر نیولایت

مینی چیلر نیولایت: کمترین مصرف برق

مینی چیلر نیولایت ، مجهز به تکنولوژی فول DC اینورتر است. این فناوری که بدلیل وجود تجهیزاتی مانند: کمپرسور دوال DC اینورتر، پمپ سیرکولاتور اینورتر، فن آکسیال سرعت متغیر (Variable Frequency) و موتور فن EC براشلس بوجود آمده است. مینی چیلر نیولایت با ترکیب کارایی و تکنولوژی توانسته است میزان مصرف انرژی را کاهش دهد و هزینه مصرفی کاربر را به کمترین حد ممکن برساند. خصیصه اصلی فناوری اینورتر در سیستمهای سرمایشی و تهویه مطبوع، کاهش مصرف انرژی است تا هزینه مصرفی کاربر را کاهش دهد. مینی چیلر نیولایت ؛ با فناوری اینورتر مصرف برق را تا بیش از ۵۰ درصد (در مقایسه با سایر برندهای بازار) کاهش میدهد.

مینی چیلر نیولایت: یکپارچه و کامل 

مینی چیلر نیولایت ؛ ویژگی متمایز کننده دیگری نیز دارد و آن وجود تکنولوژی یکپارچه (All in one) است. این ویژگی در مینی چیلرهای نیولایت بدین معناست که این سیستم توان تأمین سرمایش، گرمایش، آبگرم مصرفی و گرمایش از کف را تنها در یک دستگاه مینی چیلر در خود جای داده است و به کاربر ارائه میدهد. مینی چیلر نیولایت ، سیستم هیدرونیک ماژول (Hydronic module) را درون یونیت بیرونی (outdoor unit) تعبیه کرده است تا ویژگی یکپارچه را به کاربران عرضه کند.

مینی چیلر خانگی نیولایت

پمپ آب (Waterpump)، منبع انبساط (Expansion Tank)، مخزن واسط (Buffer Tank) و سیستم فیلتراسیون ورودی آب (Filteration) برخی از تجهیزاتی هستند که بوسیله طراحی پیشرفته و مهندسی نوآورانه توسط متخصصان کمپانی، درون یونیت مینی چیلرهای اینورتر نیولایت قرار گرفته‌اند.

نیولایت تمامی ابزار موردنیاز برای نصب و راه‌اندازی دستگاه مینی چیلر را بطور یکپارچه All in one درون یونیت مینی چیلرهای اینورتر خود قرار داده تا خریداران و کاربران هیچ نیازی به خرید و نصب ادوات و تجهیزات اضافی و هزینه بر نداشته باشند. این مهندسی پیشرفته که مختص مینی چیلرهای اینورتر نیولایت است منجر به کاهش فضای موردنیاز برای نصب و تجهیز دستگاه خواهد شد و پروسه نصب و راه‌اندازی یونیت را سرعت می‌بخشد. مهمترین نکته در این فناوری، کاهش چشمگیر هزینه‌های نصب و راه‌اندازی مینی چیلر است که در حدود ۵۰ درصد از هزینه های نصب را برای استفاده کننده کاهش می‌دهد.

رستاک تجارت نمایندگی رسمی نیولایت

رستاک تجارت بین الملل در سال ۹۹ با اخذ نمایندگی رسمی محصولات نیولایت، عرضه و فروش محصولات این برند را در ایران برعهده دارد و علاوه بر این به عنوان شریک تجاری کمپانی نیولایت نیز محسوب می‌شود. این اقدام به کاربران اجازه می‌دهد تا تجربه خریدی جهانی، امن و راحت را داشته باشند و تمام خدمات پس از فروش محصولات را در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن دریافت کنند. لازم بذکر است که محصولات نیولایت در ایران فقط با گارانتی دو ساله شرکت رستاک تجارت عرضه می‌شود.

مشتریان گرامی برای ثبت سفارش و خرید مینی چیلرهای نیولایت Nulite میتوانند اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی با کارشناسان رستاک تجارت را در بخش تماس با ما مشاهده نمایند.

مینی چیلر نیولایت

جهت مشاهده "مجوز نمایندگی" رستاک تجارت به وبسایت رسمی شرکت نیولایت nulitegroup.com مراجعه کنید و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاتالوگ مینی چیلر نیولایت