کمپانی چیگو Chigo، جدیدترین مدل سری VRF خود را با نام CMV-T معرفی کرد. مدیران چیگو، محصول جدید را ادامه دهنده نسل CMV خواند.

مدل CMV-T چیگو، از تکنولوژی نسل آخر کمپرسور DC اینورتر میتسوبیشی بهره برده است. مدل جدید، مختص مناطق‌ تروپیکال T3 بوده و از فن های آکسیال فرکانس متغیر با موتور فن براشلس EC استفاده کرده است. ویژگیهای VRF جدید چیگو، عملکرد ثابت در شرایط سخت، کاهش مصرف برق، بهبود ضریب راندمان دستگاه COP گفته شده است.

مدل CMV-T چیگو از ظرفیت برودتی ۸ اسب تا ۲۲ اسب، برای هر یونیت (تک ماژول) عرضه شده است که حداکثر ۴ یونیت میتوانند بطور ماژولار کار کنند و ظرفیت تبرید را به ۸۸ اسب برسانند.

همچنین چیگو مدعیست مدل CMV-T، دامنه کارکرد وسیعی را پوشش میدهد و در گستره آب و هوایی خیلی سرد تا خیلی گرم؛ از 20-درجه الی 55درجه سانتیگراد عملکرد ثابتی خواهد داشت.

کمپانی چیگو اعلام کرده که به مدل CMV؛ سیستم حفاظت عملکرد جدیدی اضافه کرده که شرایط فعالیت یکسان را با حفظ راندمان تامین میکند. مدل CMV-T چیگو، دارای قابلیت پشتیبانی ۳مرحله ای سیستماتیک است که در شرایط اضطراری و غیرمترقبه نیز کارایی مناسب و ثابتی را ارائه میدهد.

دانلود کاتالوگ چیگو ۲۰۲۰